Reference

Květen 2020, slečna Kristýna (24 let)

„Přijít chtělo obrovskou odvahu. Rozhodnout se mluvit o zneužívání bylo to nejlepší řešení. Paní Dáša je výborná posluchačka. 

Červen 2020, slečna Milena (27 let)

„Přišla jsem o dítě, pak kvůli tomu i o dlouholetého partnera. Vůbec jsem si neuměla představit, že dokážu ještě žít. Pořád to bolí, ale už trochu míň."

Březen 2020, pan Mirek (46 let, Ústí n.L.)

„Díky konzultacím s Dášou se mi daří mnohem líp, aspoň po psychické stránce. Tělo mě ještě neposlouchá, tak jak bych chtěl, ale pracuju na tom. Už jsem si zvyknul, že se věci dějí, jak mají, umím s tím takhle žít.“

Únor 2020, slečna Lucie (10 let, Ústí n. L.)

„Konzultace s Dášou mi moc pomohly, už mě ze školy pořád nebolí bříško a není mi špatně ... bylo to lepší než normální doktorka.

Leden 2020, pan Stanislav (45 let, Ústí n. L.)

"Paní Francovou jsem vyhledal v době, kdy jsem si nevěděl rady v partnerském vztahu. Pomohla mi si uvědomit, co vlastně chci a co pro to můžu udělat."


Leden 2020, pan Jiří (35 let, Teplice)

„Špatně se mi žilo, měl jsem starosti v práci i doma. Na konzultacích jsem si spoustu věcí uvědomil a snažím se v životě fungovat jinak. S manželkou jsme najednou spokojenější.“

Prosinec 2019, paní Monika (48 let, Bohosudov)

„Od malička trpím depresemi a mám často velmi špatná období. S Dášou jsem našla způsob, jak toho mého démona přeprat. Zatím se mi to daří.

Přidejte se i vy k našim spokojeným zákazníkům

kontaktujte nás