NOVINKY

Jedna z kolegyň nás bohužel musí z osobních důvodů opustit, hledáme proto nového fajnového člověka do týmu. Hledáme sympaťandu nebo sympaťáka na pozici administrativní pracovník*ice / asistent*ka na poloviční úvazek (20 hod./týdně) s nástupem nejpozději od 1.6.2024.

VZP jako první pojišťovna zavedla jako jeden z benefitů příspěvek na psychoterapii. Je to podle nás velmi dobrý počin. Příspěvek od počátku byl hojně využíván.

Vypadá to, že jsme kompletní! Děkujeme novým kolegyním za chuť jít do toho všeho s námi! Věříme, že takto dlouho vydržíme!

V tuto chvíli nové klienty nepřijímáme, kapacita je naplněna. Pokud potřebujete podporu, obraťte se na někoho z kolegů/kolegyň, kontakty na prověřené psychoterapeuty/ky lze najít v adresáři České asociace pro psychoterapii, odkaz zde.

Ústecký kraj podpořil i náš druhý projekt, jehož cílem je vytvoření nového pracovního místa pro člověka s postižením. Díky finanční podpoře od Ústeckého kraje jsme kompletně vybavili jedno nové pracovní místo a novou kolegyni důkladně proškolili. Děkujeme za podporu.

Ústecký kraj vyhlásil výzvu na podporu sociálního podnikání, do které jsme přihlásili náš projekt. Projekt Digitalizace účetních procesů, který probíhá od ledna do prosince roku 2023, je podpořen. Děkujeme!