HLEDÁME POSILU DO TÝMU!

22.04.2024

Jedna z kolegyň nás bohužel musí z osobních důvodů opustit, hledáme proto nového fajnového člověka do týmu. Hledáme sympaťandu nebo sympaťáka na pozici administrativní pracovník*ice / asistent*ka na poloviční úvazek (20 hod./týdně) s nástupem nejpozději od 1.6.2024. 

Hledáme člověka, který je precizní, zodpovědný, komunikativní (nebojí se telefonovat, umí psát srozumitelné a češtinářsky správné e-maily). Hledáme člověka, který bude rád pomocnou rukou ostatním členům týmu (bude zakládat doklady do šanonů, dokoupí kávu a čaje, zajistí kancelářské potřeby, zalije květiny, naskenuje potřebné dokumenty, pošle našim zákazníkům přání k narozeninám, zvládne připravit přehlednou tabulku atd.). Hledáme někoho, kdo má rád papíry a pořádek a řád, kdo se nebojí pracovat s počítačem, kdo dokáže přinést do kanceláře pohodu a klid, kdo nám pomůže pohlídat důležité termíny, připravit podklady, na kterých se domluvíme atd..

Uvítáme i šikovného absolventa/absolventku, který se nebojí učit nové věci.

Nutností je znalost práce na PC, s tiskárnou a skenerem vás naučíme. Je potřeba se orientovat v Google aplikacích (minimálně gmail, google disk, google kalendář).

Být OZP je také nutností, jsme sociálním podnikem a zavázali jsme se zaměstnávat lidi s postižením. Nabízíme pracovní smlouvu nejprve na dobu určitou na dobu jednoho roku, následně dle dohody na dobu neurčitou.


Výběrové řízení bude tříkolové:

1. kolo 

- Pošlete prosím nejpozději do 8.5.2024 životopis a motivační dopis na adresu francova@2fabion.cz 

- Životopis pojmenujte CV_vaše příjmení bez diakritiky a motivační dopis pojmenujte mot-dop-vaše iniciály, do předmětu prosím napište VŘ admin. pracovník*ice / asistent*ka 

- Životopisy a zejména motivační dopisy posoudíme a vybereme vás pět do dalšího kola výběrového řízení. Každému z vás odpovíme, zda jste postoupili dále či nikoliv.

2. kolo

- Pozveme si vás na osobní setkání, v rámci kterého vás poprosíme o vypracování zadání na PC. Dostanete tři jednoduché úkoly, posadíme vás k PC a budeme vám držet palce, abyste úkoly zpracovali správně. 

- Zpracování úkolů obodujeme a tři nejlepší pozveme na osobní pohovor. 

3. kolo

- Domluvíme si telefonicky osobní setkání, v rámci kterého se navzájem poznáme, promluvíme si o tom, proč bychom měli pracovat společně, co nám můžete nabídnout, co naopak nabízíme my vám. 

- Když toto vše klapne, domluvíme se na spolupráci a přivítáme vás do týmu.


TĚŠÍME SE NA VÁS!